• Mes gaminame

LT   LV   EN   RU
 


Šaltai rūkyti mėsos
gaminiai

Siūlome jums itin platų šaltai rūkytų mėsos gaminių pasirinkimą.
Unikali įmonės specialistų sukurta ir nuolat tobulinama šaltai rūkytų gaminių technologija ir receptūra, nepaliks abejingų išskirtinėms šių gaminių kokybės ir skonių savybėms. Siūlomas asortimentas nuo tradicinio rūkymo, klasikinio skonio iki originalaus skonio ir išvalytu dūmu rūkytų produktų.
Didžiuojamės, kad šaltai rūkytų gaminių asortimento pagrindą sudaro laiko patikrinti ir pirkėjų pripažinimą pelnę produktai: šoninės, kumpeliai, filė. „Aromatinis“ kumpelis, „Delikatesinė“ filė, „Kaimiški“ lašiniai, „Kiaulienos“ kumpis ir „Natūralaus dūmo“ kumpelis, tai tik mažoji dalis asortimento, kuris nuolat papildomas ir tobulinamas naujos receptūros produktais, atsižvelgiant į Jūsų skonį, poreikius ir finansines galimybes.
Šaltai rūkytos dešros

Senolių puoselėtas, aromatingas ir turintis išskirtinę maistinę vertę produktas.
Būtent tokias savybes išlaiko mūsų šalto rūkymo dešros. Senosios gamybos tradicijos susietos su naujausiomis gamybos technologijomis sukūrė išrankiausiam pirkėjui įtiksiančius produktus.
Šaltai rūkytų dešrų prieskonių įvairovė, kimšimo ir rūkymo būdai bei išlaikymas, atspindi daugelio Lietuvos etnografinių regionų receptūrų originalumą ir tradicijas. „Kaimiškas“ skilandukas, „Močiutės“ skilandinė, „Žemaitiška“, „Aukštaitiška“ ar „Naminė“ šaltai rūkyta dešra – keletas pamėgtų gaminių.
Tikime, kad „Naminukę“, „Prūsišką“ ir kitas naujas „Vigestos“ šaltai rūkytas dešras pamėgs visa Jūsų šeima.
Virtos dešros ir dešrelės
Pagaminti iš itin kokybiškų žaliavų, populiarūs gaminai jūsų dienos užkandžiams.
Naujausios gamybos technologijos ištobulino nuo seno populiarius gaminius. Natūralūs prieskoniai ir jų mišiniai suteikia mūsų gaminamiems produktams sodrų ir unikalų skonį.
Nuolat atnaujindami ir tobulindami virtų dešrų ir dešrelių asortimentą, šiandien galime džiaugtis galėdami jums pasiūlyti „Tradicinių“, „Ekstra“ ir „Premium“ produktų grupes – virtas tradicines dešras, gaminius su kumpiu, lašinukais ar originaliai paskanintas prieskoniais dešreles.
Gausybė paprastų ir greitai paruošiamų užkandžių ar patiekalų, kuriems naudojame virtas dešras ir dešreles, - daugelio mėgstamas pasirinkimas . Tad pasirinkite geriausią iš geriausių!
Karštai rūkytos dešros ir dešrelės
Rytinė kava, namuose pasklidęs gardus natūraliai rūkyto gaminio kvapas, įsimintiniausios iškylos akimirkos – laužas  ir puiki draugų kompanija. Ne vienam šie prisiminimai sukelia šilčiausius jausmus.
„Vigestos“ karštai  rūkytų dešrų ir dešrelių įvairovė, skonis ir aukščiausia kokybė stebins jus nuolat. Tradicinės „Medžiotojų“, „Medžioklės“, „Natūralaus dūmo“ dešrelės –tik maža dalelė pamėgtų kasdienių ir iškylų produktų, kuriuos sukūrė mūsų technologai.
Karštai rūkyti saliamiai, „Karališkas“, „Kaimiško dūmo“, „Tradicinis“ servelatai, populiarios „Krokuvos“, „Naminė“, „Pajūrio“ dešros, tai  gaminiai nepaliksiantys abejingų netgi išrankiausių pirkėjų. Paragavus kartą - neabejosite ką rinktis vėl ir vėl.
Kulinariniai mėsos gaminiai
Dovanoti šventę kasdien – toks mūsų tikslas kuriant ir tobulinant kulinarinius gaminius.
Pietūs, vakarienė ar šeimos šventė bus dar įsimintinesnė, jei ant stalo puikuosis „Liežuvio slėgtainis“, „Virta įdaryta karka“ ir „Naminis vyniotinis“. Puiki užkanda draugų kompanijoje – rūkytos kiaulių ausys, o tradiciniu būdu pagaminta lietuviška šaltiena nustebins ne vieną patyrusią šeimininkę.
Šie ir daugelis kitų „Vigestos“ kulinarinių gaminių jau eilę metų populiarūs Lietuvoje ir užsienyje. Nuolat atnaujinamas asortimentas ir
 pateikimas. Technologai tobulina ne vien nuo amžių puoselėjamas receptūras, bet kuria naujus, originalius ir išskirtinėmis skonių savybėmis pasižyminčius produktus.Karštai rūkyti mėsos gaminiai
Kokybė, tradiciniai ir netikėti skonio sprendimai, platus pasirinkimas.
Visą tai galima pasakyti apie karštai rūkytus „Vigestos“ gaminius. Džiaugiamės, kad dešimtmečiais kaupiama gamybos patirtis pelnė pirkėjų pripažinimą. „Aukštaičių kepsnys“, „Kaimiška sprandinė“, „Ūkininko filė“, „Gurmanų filė“ , „Bajoriškas kumpis“, „Žemaičių kumpis“ – mažoji dalis vertinamų ir pamėgtų produktų.
Kiekvienam lietuviui pažįstamas natūralaus kaimiško dūmo aromatas, charakteringi tradiciniai ir originalūs gaminių skoniai, jau daugelį metų stebina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio gurmanus. Tai puikus pasirinkimas renkantis geriausią.

 


 
 
 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas 
 
 

1995-2012 © UAB "Vigesta" - mėsos gaminiai • Sprendimas: Vigesta.lt